הניוזלטר שלנו

 DigiTag – עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

DigiTag – גיליון מס’ 1 –  מרץ 2015 – עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק 

שמחים להציג את הגיליון הראשון של הניוזלטר עם כל העדכונים החמים מתחום הדיגיטל. מאמר של אלכס גרינשפון, מנהלת מדיה דיגיטלית בתג על 7 צעדים ליצירת תג כותרת מושלם. ניתן לכם סקירה על כל אפשרויות הפרסום ב Youtube  והן רבות. נספר לכם על רשת חברתית חדשה בשם To Be United ומתנה לרגל השקת הגיליון הראשון לחברי הניוזלטר!

  DigiTag – גיליון מס’ 2 – אפריל 2015 – עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

שמחים להציג בפניכם את הניוזלטר שעוסק במידע עדכני בתחום השיווק הדיגיטלי. גיליון מיוחד  על Google Analytics!  עדכונים ודגשים מכנס האנליטיקס הראשון בישראל, All Things Data.  שימוש נכון ב In page analytics ואיך להפיק ממנו את המירב. כל ההשלכות והפרטים על עדכון המובייל של Google, ה Mobile friendly, שכולם ציפו להגעתו כמו ליום הדין. ו“301 – בית הספר למקצועות הדיגיטל”עם קורסים בניהול מדיה דיגיטלית וקורסים  לבכירים בתחום השיווק הדיגיטלי.

 DigiTag – גיליון מס’ 3 – מאי 2015 – עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

שמחים להציג בפניכם את הגיליון השלישי של הניוזלטר שעוסק בתחום השיווק הדיגיטלי. אלכס , מנהלת מדיה דיגיטלית בתג, תספר לכם על כל הכללים והחשיבות של המטא דסקריפשן (Description) בתחום קידום האתרים האורגני  (SEO). נמשיך עם  אפשרויות הפרסום שלא הכרתם בGmail ואיך זה ישפיע על המתחרים שלכם. ונמשיך עם דיווח על כניסת גוגל לתחום ה Ecommerce  שמרעידה את שוק הקמעונאיים. ממשיכים עם מבצע לחברי הניוזלטר – סקירה של אתרכם העסקי! 

 DigiTag מס’ 4 – יוני 2015- עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

שמחים להציג בפניכם את הגיליון הרביעי שעוסק בתחום השיווק הדיגיטלי למנהלי השיווק ולכל מי שמתעניין בכך. נחשוף בפניכם את תיאורית הפירמידה שכתב שי ועוסקת בפירמידת ה SEO וכיצד לשמור על בסיס חזק שישמור על האתר שלכם חזק, עדכני ובמקומות הראשונים. בנוסף, נפרט את השימוש בכלי הפרסום שמציעה פייסבוק לעמודים עסקיים וניכנס לתחום השיווק הדיגיטלי B2B וטיפים טובים ליישום מהיר.גם  יישום חלקי גם יכול להצעיד אתכם קדימה. ואנחנו מזמינים אתכם , מנהלי השיווק של החברות שמנהלים בעצמם מחלקות דיגיטל, לסדנה בת שעתיים הסוקרת את כל התחום השיווק והפרסום במדיה דיגיטלית. ההרשמה בראש למייל kim@tmgroup.co.il ועל בסיס מקום פנוי.

DigiTag  מס’ 5 – יולי 2015- עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

במהדורה זו: אסטרגיות שיווק דיגיטליות לקהל ילדים ונוער, איך לשדרג את פרופיל הלינקדאין שלכם, דגשים מועידת MQAD של גלובס והזמנה לסדנה חינם למנהלי שיווק ומרקום.תהנו. 

DigiTag מס’ 6 – מהדורה מיוחדת לראש השנה – עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

במהדורה חגיגית זו: ממשיכים עם סודות ה SEO – פירמידת הכותרת – הנוסחא המנצחת! מפת אסטרטגיית ניהול נכונה של תפקיד ניהול המדיה הדיגיטלית בקרב מנהלי השיווק, מומלץ לגזור ולשמור ואם קהל היעד של המוצר שלכם הוא אימהות, כוח חזק מאוד בשוק, אז המאמר הבא הוא בשבילכם. כל הטיפים והאסטרטגיות על שיווק דיגיטלי נכון לאימהות ובמקום אחד. הכל הכל כאן בלינק המצורף.

DigiTag מס’ 7 – גיליון ספטמבר 2015- עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

בניית אתר וורדפרס היא בחירה מצויינת שכן וורדפרס מאפשרת כלים שהם נוחים ויחסית פשוטים לקידום אתרים. בניתם אתר בוורדפרס? יש לכם אתר שאתם מעוניינים לקדם ? כל התשובות בניוזלטר שלנו כיצד עושים קידום אתרים אורגני עם כל הכלים שוורדפרס מאפשרת. עוד בגיליון זה אפשרויות השיווק הדיגיטלי לגיל השלישי, מתנה מאיתנו! והרשמה לסדנה ח י נ מ י ת למנהלי שיוון וסמנכ”לים. כל הפרטים והחדשות החמות בלינק המצורף.

DigiTag מס’ 8 – גיליון אוקטובר 2015- עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

איך עושים שיווק דיגיטלי באמצעות WAZE – כמה זה עולה ואיך נכנסים להז? כל הפרטים על השיווק הדיגיטלי עם הכי הרבה חשיפה שאתם חייבים לבדוק! מאמר מעולה של דפנה בוסיק על החשיבות של הפורום באתר שלכם ואיך לעשות אותו נכון והסבר מפורט על קישורים נכוים וקישורים לא נכונים.

כל הפרטים בניוזלטר של אוקטובר!

DigiTag מס’ 9 – גיליון נובמבר 2015- עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

מנהלי שיווק?? הכלי הזה הוא חובה בשבילכם! google alerts הוא כלי מעולה למנהלי שיווק לעקוב בשידור חי אחר הנעשה בפרוייקטים שלהם באתרי החדשות. תקראו בניוזלטר הזה גם על פילוח קהלים בפייסבוק – מתי נשים נכנסות באיזה תקופות ובאיזה שעות ומתי למשווק הכי כדאי לפנות אליהן. ומאמר על התנועה באתר שלכם- האם היא תואמת את המכירות שלכם? אם לא כדאיש תקראו ותעקבו אחר הפעולות שאתם צריכים לבצע. אנחנו חוזרים עם המבצע שלנו של סקירת אתר לחברי הניוזלטר- מוזמנים לפנות אלינו בלינק המצורף.

DigiTag מס’ 10 – גיליון אפריל 2016- עדכונים וחדשות דיגיטל למנהלי השיווק

במהדורת האביב:
הנגשת אתרים – החוק החדש ואיך מתנהלים כדי להגיע לתאריך היעד בזמן.
10 טיפים לבניית מודעות PPC ודפי נחיתה כדי להגיע לתוצאות מקסימליות.
אינפוגרפיק משגע שינתח בעבורכם את הטעויות והשגיאות שיכולות להיות באתר ואיך הרובוט של גוגל סורק אותו.  אנחנו חוזרים עם המבצע שלנו של סקירת אתר לחברי הניוזלטר- מוזמנים לפנות אלינו בלינק המצורף.

share on